Kup Bitcoin: Pomp przekonuje komika Billa Burra, żeby się zanurzył.

Kup Bitcoin: Pomp przekonuje komika Billa Burra, żeby się zanurzył.

Anthony Pompliano przekonał znanego komika stand-up do zakupu Bitcoin, wyjaśniając luki w gospodarce opartej na fiatach i prosząc go, aby przejść do niego i wziąć zanurzenie.

Rok 2020 zaoferował Bitcoinowi kilka punktów napiwkowych. Od okrzyknięcia Bitcoina potencjalnym zabezpieczeniem przed upadkiem walut fiatowych w obliczu kryzysu koronaawirusowego do tak bardzo oczekiwanego zmniejszenia podaży Bitcoina o połowę.

RelatedPosts
Peter Schiff po raz kolejny kpi z Bitcoin HODLersów
Sąd w Tokio przesuwa termin ugody w sprawie Mt Gox Bitcoin na 15 października.
Rosyjski sąd odrzuca wniosek o spłatę skradzionego Bitcoina, mówi, że to nie jest własność.
Sprzedaż trucizny na Bitcoina szaleje na Facebooku, badania ujawniają

I choć raporty wyraźnie wskazują, że popyt może przewyższać podaż w ciągu najbliższych ośmiu lat, w ciągu ostatnich kilku miesięcy kilku wysoko postawionych inwestorów również odwróciło swoje antykryzysowe stanowisko.

Perswazyjny Pomp odnosi zwycięstwo

Amerykański komik, aktor, podcaster i gospodarz, Bill Burr, jest najnowszą gwiazdą, która dołączyła do klubu Buy Bitcoin. Popularnie znany z uznanej serii animacji Netflix, F jest dla rodziny, Burr, podczas rozmowy z Pomp, który jest przedsiębiorcą, inwestorem i popularny Bitcoin byk, zyskał aha moment oświetlenia, kiedy powiedział, że zamierza kupić Bitcoin tuż po zakończeniu tej dyskusji.

Burr, wraz ze swoim komikiem podcastem, współgospodarzem Bertem Kreischerem i Pompem, omówił podstawy fiducjarnego pieniądza, nieodwracalne szkody poniesione przez banki centralne po bezprecedensowej reakcji na kryzys COVID-19 oraz rolę Bitcoin Profit jako zabezpieczenia przed tymi katastrofami przez ponad godzinę.

Bitcoin staje się coraz bardziej atrakcyjny, ponieważ ludzie zdali sobie sprawę z jego potencjału i uświadomili sobie jego ograniczoną podaż po chwili, w której Bitcoin zmniejszył się o połowę. Ponieważ nikt nie może wydrukować Bitcoin, nikt nie może mieć na niego wpływu, argumentował inwestor miliarder i współzałożyciel Morgan Creek Digital Assets.

Monopol dolarowy dobiega końca?

Krótko wspominając o problemach z hiperinflacją w wielu krajach, takich jak Liban i Wenezuela, oraz o nieoczekiwanych środkach stymulacyjnych, które mogą zwiększyć przepaść w poziomie zamożności, Pomp znalazł jeszcze więcej powodów, aby skłonić Burra do zmiany stanowiska.

Musimy zdać sobie sprawę, że dolar amerykański nie pozostanie na zawsze światową walutą rezerwową.

Pejzaż finansowy ewoluował wraz z pojawieniem się Bitcoin po kryzysie finansowym z 2008 roku, uruchomieniem szeroko krytykowanego, aczkolwiek oczekiwanego stabilizatora na Facebooku i rozmowami na temat wkrótce uruchomionych cyfrowych walut banku centralnego.

Teraz jest czas na kupno Bitcoinu
Wszystkie te scenariusze sugerują, że pojęcie walut „fiat“ określane jako światowe waluty rezerwowe będzie przestarzałe, wyjaśnił Pomp.

Niezależnie od tego, czy zajmie to 10, 20 czy 50 lat, Bitcoin wyprzedzi je wszystkie. Kup Bitcoin, ponieważ wkrótce będzie on jedyną uniwersalną walutą.

Po półtorej godzinie świetlnej dyskusji, Burr w końcu zgodził się wziąć zanurzenie pod koniec.